Основні напрямки діяльності регіональних ландшафтних парків Донеччини у наступному році

21 жовтня 2016 року в департаменті екології та природних ресурсів за участю керівників регіональних ландшафтних парків «Клебан-Бик» та «Краматорський» обговорили попередні підсумки діяльності парків у поточному році та визначили основні напрямки їх розвитку на наступний рік.

Станом за 9 місяців парками, фактично, виконані всі завдання, визначені планами робіт на 2016 рік, зокрема, проводились маркування територій відповідними охоронними знаками, постійна охорона працівниками служби державної охорони ПЗФ заповідних ділянок, надання рекреаційних послуг та проведення екологічної просвітницької діяльності як з відвідувачами, так і в учбових закладах.

В наступному році адміністрацією РЛП «Клебан-Бик» доведеться реалізувати цілий комплекс заходів, направлених на благоустрій території та облаштування нових рекреаційних ділянок, зокрема, центрального відділення (навколо Клебан-Бикського водосховища). Ці заходи визначені рішеннями міжвідомчої спеціальної робочої групи щодо функціонування РЛП «Клебан-Бик», яка створена при облдержадміністрації, та щойно затвердженим Проектом організації території парку в новій редакції. Підвищенню привабливості та доступності парку буде сприяти і заплановане покращення під’їзних шляхів до зон рекреації на узбережжі водосховища. Це потребує додаткових коштів та штатного забезпечення.

Головним завданням РЛП «Краматорський» на найближчу перспективу є доопрацювання та затвердження Проекту організації його території, який в даний час надісланий зацікавленим особами на розгляд та надання пропозицій. Після затвердження проекту будуть визначатись пріоритетні завдання, направлені на розбудову інфраструктури парку, зокрема, Візит-центру, створення постійно діючого еколого-освітнього центру та умов для надання рекреаційних послуг населенню.

В цілому, попередні розрахунки обсягів фінансування природоохоронних заходів по регіональним ландшафтним паркам на наступний рік не перевищують визначені бюджетом області обсяги фінансування парків у поточному поці.

Основні напрямки діяльності регіональних ландшафтних парків Донеччини у наступному році

Вам понравиться


error: Копирование запрещено!