Опитування CNN показало впевнену перемогу Клінтон на дебатах з Трампом

Переважна більшість телеглядачів американського телеканалу CNN присудила кандидатові від Демократичної партії Хілларі Клінтон перемогу в дебатах з республіканцем Дональдом Трампом.

Згідно з опитуванням телеканалу, проведеним одразу після дебатів, переконливу перемогу в них здобула Клінтон – так вважають 62% опитаних. За Трампа висловилися 26%. Опитування громадської думки напередодні теледебатів увечері 26 вересня показали, що Клінтон випереджає Трампа з невеликим відривом. Згідно з опитуванням Reuters і соціологічної служби Ipsos – на чотири процентних пункти. За неї готові були проголосувати 41% ймовірних виборців.

За даними опитування, на яке посилається Бі-бі-сі, екс-держсекретар випереджає мільярдера всього на 2%.

В ході дебатів кандидати обговорили широкий спектр тем – від расової упередженості поліцейських і зміни податкової системи до кібератаки на американські установи, війни з екстремістами, особистих якостей кандидатів та їхнє ставлення до меншин і жінок.

Трамп заявив, що Сполучені Штати не можуть бути полісменом з підтримання безпеки в світі. Він переконаний, що за допомогу іншим державам США повинні отримувати “оплату”. Клінтон у відповідь заявила, що “має намір бути лідером нашої країни, на яку люди можуть покладатися як в Америці, так і в усьому світі”.

Клинтон

Джерело: unian

Вам понравиться


error: Копирование запрещено!