Як села навколо Маріуполя відновлюють своє повсякденне життя (фото + видео)

29 серпня у Маріуполі пройшла прес-конференція, де були представлені результати реалізації проекту «Розбудова зв’язків з громадами вздовж лінії конфлікту на півдні Донецької області».

Дана ініціатива впроваджується з червня по жовтень 2016 року Новим Маріуполем в рамках діяльності проекту Українська ініціатива зміцнення громадської довіри (UCBI), за фінансової підтримки Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Логістичну підтримку надавала військово-цивільна адміністрація CMIC.

Завданнями проекту були передача основних матеріалів для відбудови поліклініки у селі Гранітне, та двох місцевих шкіл у селах Лебединське і Талаківка, що знаходяться на лінії конфлікту на околицях Маріуполя. Через таку підтримку організації разом з місцевими активістами намагалися відновити довіру та взаємодію між мешканцями, що проживають у громадах на лінії конфлікту на півдні Донецької області, за підтримки громадянського суспільства Маріуполя, (CIMIC) і UCBI. Також дана ініціатива сприяє соціальній інтеграції вразливих груп в громадах, яких торкнувся конфлікт.

На прес-конференції були обговорені актуальні проблеми населених пунктів на лінії зіткнення, взаємодія, координація і реалізація спільних проектів з
громадськими організаціями міста та регіону.

Вам понравиться


error: Копирование запрещено!