Жебровський на святкуванні Дня Прапору подарував Маріуполю чотири тролейбуси (фото + видео)

Голова Донецької адміністрації Павло Жебровський прибув на святкування Дня Прапору до Маріуполя та вручив чотири тролейбуси, які були придбані за кошти ЄС та міського бюджета.

Після підняття державного прапору Міський голова Вадим Бойченко та Павло Жебровський вручили громаді нові чотири тролейбуси марки Дніпро Т-103. Тролейбуси були придбані в умовах прозорого конкурсу, більше ніж за чотири мільйони гривень кожний. Закупівля фінансувалась за кошти Європейського Союзу та виконкому міської ради Маріуполя.

Нові тролейбуси забезпечать зручність пересування на найдовшому маршруті міста та зменшать транспортне навантаження до 50%. Тролейбуси обладнані системою кондиціювання салону та кабіни водія, автоматичною системою внутрішнього звукового та відео-оповіщення, надають можливість підключення до обладнання Wi-Fi та системи супутникової навігації, а також забезпечують потреби з перевезення усіх категорій людей з обмеженими можливостями.

Тролейбуси стануть на маршрут об’єднуючий центр міста з найвіддаленішими районами лівобережжя та мікрорайоном “Східний”.

Вам понравиться


error: Копирование запрещено!