Німеччина на Донеччині візьме участь у впровадженні системи моніторингу довкілля

20 липня у Маріуполі відбулась робоча зустріч з питань співробітництва Донецької області з Німеччиною в галузі охорони та моніторингу довкілля. У зустрічі взяли участь заступник голови Донецької облдержадміністрації Віктор Ремський, Генеральний консул Федеративної Республіки Німеччина в Донецькій області Мьоссінгер Вольфганг, директор департаменту екології та природних ресурсів Донецької ОДА Сергій Натрус та перший заступник Державної екологічної інспекції в Донецької області Андрій Ващаний.

Сергій Натрус проінформував присутніх про хід реалізації Плану впровадження системи моніторингу в Донецькій області на 2016 рік.

Взяти участь у впровадженні цього Плану на умовах співробітництва за домовленістю між профільними міністерствами країн запропонував німецькій стороні Віктор Ремський. В ході зустрічі розглянуто можливість допомоги німецьких партнерів у обладнанні лабораторії по дослідженню забруднюючих елементів атмосферного повітря, води та грунтів на території області, а також обговорено умови навчання спеціалістів екоінспекції та департаменту в природоохоронних структурах Німеччини.

Сторони домовились про продовження конструктивного діалогу в галузі охорони природи.

Вам понравиться


error: Копирование запрещено!