Відкриття нового корпусу дитячого садка №55 «Барвінок» у Маріуполі (фото)

15 липня у Маріуполі після капітальної реконструкції відкрито новий корпус дошкільного навчального закладу загального розвитку №55 «Барвінок». Привітати з приємною подією дітей і батьків та вручити подарунки завітали голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський і міський голова Маріуполя Вадим Бойченко.

На сьогодні садочок відвідують 105 дітей, в тому числі 16 – з родин переселенців. У закладі організована робота з вивчення англійської мови, працюють групи художньо-естетичного, екологічно-оздоровчого, фізкультурного виховання.

Реконструкція будівлі садка тривала з 2013-го до 2016 року та коштувала більше 14 млн грн. За словами міського голови Маріуполя, загальна вартість проекту з урахуванням будівництва, обладнання та внутрішнього начиння становить майже 2 млн доларів.

«Всі наші погляди спрямовані в майбутнє. В цьому році обласна влада планує 467 млн грн виділити на будівництво опорних шкіл і ще близько 200 млн грн – на дитячі садочки. Думаю, що в серпні відкриємо один з кращих дитсадків в Україні в Мангуші. Десять років він стояв законсервований, але зараз роботи з його облаштування майже завершені. Дуже важливо дати людям відчуття стабільності. Показати їм, що безтяма, яка нині твориться в окупованих містах, не стосується населених пунктів вільної України»

, – наголосив Павло Жебрівський.

Маленькі вихованці також подарували поважним гостям хороший настрій, підготувавши творчі номери та власноруч зроблені гостинці.

Вам понравиться


error: Копирование запрещено!