«YouControl» – платформа для бізнес-розвідки

Громадські діячі, українські журналісти-розслідувачі та інші викривачі корупції отримують безкоштовний доступ до бізнес-аналітичної платформи YouControl.

Платформа може використовуватися для миттєвої ділової розвідки. Усього за хвилину користувач отримує повне досьє про будь-яку українську компанію або директора. Аналізуючи дані з більш ніж двадцяти офіційних джерел, YouControl очищує їх від помилок та надає інформацію у вигляді структурованого звіту. Він дозволяє легко визначити фіктивність компанії, банкрутство, фінансову нестабільність, схильність до невиконання партнером зобов’язань та можливості для тиску через адміністративний ресурс. YouControl також містить інформацію про статки посадовців та їхніх сімей. Тепер викривачі корупції, безкоштовно спираючись на дані YouControl, можуть виявляти зловживання та робити глибокі висновки про стан економіки та бізнес-середовища.

Платформа була створена як цілком комерційний проект. Утім власники YouControl вирішили, що у системи має бути громадська місія. Тому вони звернулися до Transparency International Україна, щоб організація допомогла розповсюдити систему серед викривачів корупції безкоштовно.

«Для того, щоб журналісти та представники громадськості могли легко викривати корупційні бізнес-схеми, їм слід сприяти, зокрема надавати доступ до зручних електронних інструментів. Це і робить YouControl. Тепер викривач прямо зі смартфону можне легко отримати аналізи даних за ключовим словом. Не треба самостійно обробляти великі масиви інформації», – зауважує керівниця департаменту комунікацій TI Україна Ольга Тимченко.

Вона зазначила, що і сам бізнес буде уникати співпраці із сумнівними компаніями, адже тепер усі факти зловживань видно в одній системі. З YouControl ділове середовище стає прозорим, більш передбачуваним і стійким до корупції. Запуск процесу використання YouControl для розслідування фактів корупції буде мати значний позитивний ефект у масштабах країни. За допомогою YouControl журналіст або представник громадської організації може за лічені хвилини визначати зловживання компаній. Цей інструмент протидії корупції є важливим також для міжнародних журналістів, адже наявність і використання подібних інструментів у масштабах країни сприяє покращенню інвестиційного клімату.

Сьогодні корупція перешкоджає розвитку української економіки. Україна як ніколи зацікавлена у подоланні цього явища. Важливою є не тільки висока ефективність засобів боротьби, але і методологія. YouControl допомагає усувати корупцію нерадикально та неупереджено. Платформа просто надає вільний доступ до даних про український бізнес. Це відповідає демократичним принципам.

Викривачі! Якщо ви хочете отримати безкоштовний акаунт до бази даних YouControl на сайті youcontrol.com.ua, пишіть на електронну пошту tymchenko@ti-ukraine.org

YouControl, платформа, бізнес-розвідка, отримати данні компанії, викрити фірму, данні фірми, 2016

youcontrol.com.ua

Вам понравиться


error: Копирование запрещено!