Адміністрація Донецької області втілює заходи з екологічної безпеки

Керівництвом Донецької облдержадміністрації заплановано у 2016 році низку заходів з охорони навколишнього природнього середовища. Про це очільник облдержадміністрації Павло Жебрівський повідомив під час прес-конференції у Краматорську.

Серед запланованих заходів – будівництво сміттєперевантажувальних станцій (Слов’янськ, Бахмут, Костянтинівка, Торецьк і Добропілля), створення регіональних центрів утилізації відходів (Краматорськ, Покровськ, Маріуполь, Курахове), а також регіональних комплексів із утилізації відходів (Олександрівка, Велика Новоселівка, Волноваха, Мангуш).

Окрім цього, передбачені реконструкція та будівництво очисних споруд, облаштування парків і скверів, а також завершення робіт з захисту від підтоплення сел. Ялта.

«До цього часу сміттєзвалищами ніхто не займався. Ми вирішили, що в області будуть створені полігони для переробки твердих і побутових відходів. Один із старих полігонів у Слов’янську закриваємо. Над цим працює департамент екології»

, – наголосив Павло Жебрівський.

Також він повідомив, що поставив завдання прибрати нелегальні сміттєзвалища. Ці заходи фінансуватимуться за рахунок коштів екологічного фонду, а також районів та міст.

«Дуже багато говорять про офіційні сміттєзвалища, а нелегальним смітникам уваги не приділяють. Ми маємо підготувати рішення районних та сільських рад про величезні штрафи за викидання сміття в непередбачених місцях. Нікому не хочеться жити в смітнику»

, – зазначив Павло Жебрівський.

У 2016 році через обласний фонд охорони навколишнього середовища вже реалізовано 8 проектів вартістю більш ніж 10 мільйонів гривень, які повинні сприяти поліпшенню екології.

Вам понравиться


error: Копирование запрещено!