У Маріуполі відсвяткували волонтерське весілля (фото)

Весілля – це найщасливіша подія в нашому житті. І зовсім не всім нареченим хочеться провести урочисту церемонію, а потім – весільний банкет звичайно. Адже сьогодні ви не сковані традиціями так, як це було раніше, і можете зробити цей радісний день справді незабутнім. Прикладів тому – величезна кількість…

Пам’ятаєте прислів’я, що шлюби укладаються на небесах?
Хоча… Перше в історії космічне весілля відбулось у 2003 р.

Маргарита та Олександр, об’єднали серця в благородному пориві – творити добро, допомагати людям, приходити на допомогу Маріупольцям, які цього потребують. 

Ми вважаємо одруження двох волонтерів подією для Маріуполя, тому і приділяємо йому таку увагу. Вони знайшли один одного, в цьому шлюбі поєдналися дві життєві філософії. В нашому місті волонтерський рух дуже розвинений. Ці люди – не дилетанти, вони грамотні, з хорошою цивільної і адміністративної підготовкою, зі зв’язками і знаннями, які кожен день допомагають їм у їхній роботі.

З одруженням волонтерів прийшли привітати депутати, волонтери, друзі і просто жителі м. Маріуполя.

Дорогі наречений і наречена Олександр и Маргарита!
Від усього серця поздоровляємо вас з цим щасливим днем – у день вашого весілля зі вступом у законний шлюб! Любіть, бережіть, поважайте один одного. Нехай ваш будинок буде повною чашею, нехай у ньому звучить дитячий сміх і завжди живуть віра, надія і любов. Збережіть цей дорогий подарунок на все життя. Який б холодний вітер не дув, полум’я вогнища повинно горіти, даючи світло і тепло вашій родині. Бажаємо вам величезного щастя, радості й удачі.

Вам понравиться


error: Копирование запрещено!