У Маріуполі пройшов семінар зі стратегічного планування розвитку міста

Маріуполь бере участь в освітньому проекті «Школа мерів». У квітні місяці цього року міський голова Вадим Бойченко і його заступники проходили навчання у Львові. Сьогодні представники освітньої школи Володимир Воробей і Люба Мочарська допоможуть вдосконалити програму соціально-економічного розвитку Маріуполя до 2030 року.

Керівник консалтингової компанії PPV Knowledge Networks Володимир Воробей говорить, що Маріуполь має хорошу базу для розвитку і конкурентоспроможності: «Місто Маріуполь, На Відміну Від других команд« Школи мерів », просунулися значний более. Ві Вже напрацювалі добротні проекти, плани та бачення того, что хочете сделать».

На сьогоднішньому занятті учасники обговорювали питання розвитку в сфері економіки, інфраструктури, безпеки, соціального та гуманітарного забезпечення. Розроблений проект буде захищатися у Києві.

Відзначимо, що тренери, в рамках освітньої програми «Школа мерів», займаються удосконаленням розвитку партнерства і конкурентоспроможності міст. Завдяки їх роботі великі всеукраїнські підприємства реалізували свої програми, які користуються попитом.

Джерело: marsovet.org.ua

Вам понравиться


error: Копирование запрещено!