У Краматорську відбулося обговорення законопроекту «Про молодь»

У Краматорську відбулося перше з п’яти регіональних обговорень законопроекту «Про молодь». Міністерством молоді та спорту України за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в партнерстві з управлінням у справах сім’ї та молоді Донецької обласної державної адміністрації та ІСАР «Єднання» 14 червня проведено засідання круглого столу для обговорення положень законопроекту «Про молодь».

Новий законопроект є комплексним документом, який створений на базі кращих європейських практик та стане своєрідним кодексом для молоді, розширить її можливості і приверне до суспільно-політичного життя. Він повинен внести основний принцип, який закладений в Європейській хартії участі молоді в громадському житті на місцевому та регіональному рівнях, – жодного рішення про молодь без молоді. Також документом пропонується ввести ряд нових термінів і понять.

Обговорити положення законопроекту зібралися експерти молодіжної сфери та представники інститутів громадянського суспільства, що працюють з молоддю. Під час засідання було розглянуто законопроект в цілому і зосереджено увагу на його окремому положенні «Соціальні права молоді, спрямування молодіжної політики».

Результати обговорень в регіонах будуть узагальнені і на їх основі підготовлено юридичний висновок про внесення відповідних поправок і доповнень до законопроекту. Міністерство молоді та спорту України направить цей звіт до розробників законопроекту для обліку та вдосконалення проекту Закону України «Про молодь».

Результати засідань будуть представлені громадськості після завершення обговорень.

zakon_pro_molod_kramatorsk.jpg

За інформацією управління у справах сім’ї та молоді ОДА

Вам понравиться


error: Копирование запрещено!