Антикорупційна школа «Майстерня активних громадян» (фото)

DIRECTOR_VERIDICAL

Інститут Медіа Права в партнерстві з Реанімаційним пакетом реформ організовував проведення одноденних практичних антикорупційних тренінгів в рамках Майстерні активних громадян в Вінницькій, Дніпропетровській, Житомирській, Запорізькій, Кіровоградській, Львівській, Луганській, Миколаївській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Хмельницькій, Одеській, Полтавській, Чернівецькій областях. 

6 червня в Дніпрі відбувся 3 модуль Майстерні активних громадян, в якому взяв участь і представник Маріуполя. Майстерня активних громадян (МАГ)– це річна програма практичних тренінгів для активних громадян з різних куточків України з питань дієвих антикорупційних інструментів, практичних аспектів доступу до публічної інформації, антикорупційного законодавства та механізмів співпраці громадськості з антикорупційними органами, практичних аспектів журналістських розслідувань, практикумів з вироблення дієвих громадських кампаній, а також низка майстер-класів з розвитку особистісних лідерських навичок.

На перших двох тренінгах, які відбулися 29 січня та 19 квітня, учасники навчилися працювати з державними реєстрами, подавати запити на публічну інформацію, виявляти корупцію в сфері державних закупівель.

3-й модуль розпочався лекцією Аліни Правдиченко, юриста Центру демократії та верховенства права CEDEM, яка розповіла учасникам МАГ, як уникнути дифамаційних ризиків при написанні журналістських розслідувань. Катерина Дворніченко , експерт з питань доступу до публічної інформації, познайомила активних громадян з новими антикорупційними органами та провела практичний тренінг з написання заяв до антикорупційних органів. Найбільше дискусій у учасників викликала тема “Корупційні ризики у реформуванні житлової сфери”. Павло Хобот, експерт з питань ОСББ та керівник “Школи управдома” порадив учасникам якнайшвидше створювати ОСББ.

Вам понравиться


error: Копирование запрещено!