Чим займався Порошенко цілий рік: інфографіка активності Президента

prezident_Ukraine_Poroshenko_wueopicx.jpg (Про те, чим займався Порошенко протягом другого року свого президентства, можна подивитися в узагальненій інформації)

7 червня пройшла друга річниця інавгурації п’ятого Президента України Петра Порошенка. Проект «Слово і Діло» вирішив провести аналіз публічної діяльності Президента протягом останнього року.

Другий рік президентства Петра Порошенка, як і передбачалося, був насичений міжнародними і внутрішніми діалогами, відвідуванням українських міст і країн зарубіжжя. Вивчення публікацій на офіційному інтернет-сайті Президента продемонстрував, що лише в межах країни український лідер взяв участь в 347 офіційних заходах, зробивши 30 робочих поїздок. Регіонами, де найбільш часто перебував Порошенко, виявилися Львівська, Одеська та Донецька області.

slovo_i_dilo_prezident.jpg

Якщо ж говорити про міжнародну діяльність, то Президент брав участь у зустрічах з іноземними політиками, закордонні візити і телефонних розмовах. Тобто, можна відзначити, що активність українського лідера хоч і була набагато нижче, але він мав чимало можливостей, щоб продемонструвати свої дипломатичні можливості.

Президент України взяв участь в 126 міжнародних зустрічах, провів 74 телефонні розмови і здійснив 15 закордонних візитів. Найбільше Петро Порошенко розмовляв з представниками США, Німеччини і Франції, а також Польщі, Туреччини, Нідерландів та Канади.

Джерело: joinfo.ua

Вам понравиться


error: Копирование запрещено!