Футбольна команда Артемівського інтернату взяла участь у Всеукраїнському футбольному турнірі (фото)

Вже не перший рік в Києві на території навчально-спортивної бази олімпійської підготовки «Святошин» проходить Всеукраїнський футбольний турнір для інвалідів інтернатних установ системи служб соціального захисту населення в рамках Футбольної Ліги для інвалідів SENI CUP, який проводить Міністерство соціальної політики України спільно з ТОВ «Белла-Трейд» за підтримки Посольства Польщі. У зазначеному турнірі беруть участь жителі інтернатів різних регіонів України.

2-3 червня 2016 року участь в футбольному турнірі взяли 12 футбольних команд з числа вихованців дитячих будинків-інтернатів та підопічних психоневрологічних інтернатів різних регіонів України.

Донецьку область в зазначеному футбольному турнірі представляла футбольна команда Артемівського психоневрологічного інтернату системи соціального захисту населення області «Бахмут».

Слід зазначити, що футбольна команда інтернату була створена в 2015 році. Протягом року хлопці вивчали правила гри в футбол, наполегливо і сумлінно тренувалися, відпрацьовували техніку ведення гри.

Під час турніру команда продемонструвала набуті під час тренувань навички, високий командний дух, прагнення до перемоги, завзятість і кмітливість.

За результатами турніру, футбольна команда Артемівського психоневрологічного інтернату вийшла в фінал і 6-8 июля 2016 року разом з футбольною командою Шевченківського дитячого будинку-інтернату Харківської області візьме участь в аналогічному змаганні для людей з обмеженими можливостями в Польщі.

Разом з тим, футбольна команда інтернату нагороджена грамотою Мінсоцполітики, пам’ятним знаком, медалями, подарунками від фірми SENI CUP і благодійного фонду «Українські правозахисні ініціативи».

Під час урочистого закриття футбольного турніру, перед учасниками виступила народна артистка України Наталія Бучинська, яка подарувала нашій футбольній команді свій музичний диск з автографом і сфотографувалася на пам’ять з жителями інтернату.

Футбольна команда повернулася додому. Хлопці привезли до рідного інтернат не тільки перемогу в турнірі і нагороди, а й сильні враження, позитивні емоції і прагнення до майбутніх спортивних досягнень.

Побажаємо нашій футбольній команді «Бахмут» перемоги у футбольному турнірі в Польщі (Торунь).

За інформацією Департаменту соціального захисту населення ОДА

Вам понравиться


error: Копирование запрещено!