Відкриття Міжнародної художньої виставки в Маріуполі (фото)

В рамках III Міжнародного фестивалю мистецтв в Маріуполі урочисто відкрили Міжнародну художню виставку. Почесне право перерізати червону стрічку надали Ксенії Суховой і генеральному консулу Греції в Маріуполі Елені Георгопулу.

Перші відвідувачі виставки з цікавістю розглядали картини, які привезли до Маріуполя не тільки з різних областей України, а й з-за кордону. Тут можна побачити роботи різноманітних напрямків образотворчого мистецтва: від реалізму до постмодернізму, виконані як Заслуженими художниками України, так і молодими даруваннями.

Культурними майданчиками для міжнародної виставки стали Сучасний центр мистецтва і культури, Художній музей, названі на честь А. І. Куїнджі. В їх експозиціях представлені понад 250 картин пензля маріупольських і українських майстрів, а також художників з Латвії, Естонії, Болгарії, Казахстану, Росії, Греції, Канади, Ізраїлю, Молдови, Китаю.

Почесна гостя виставки Елені Георгопулу зазначила, що їй приємно знаходиться на виставці послідовників Архипа Івановича Куїнджі: «Для генерального консульства Греції в Маріуполі сьогодні подвійна радість: з одного боку ми можемо насолодитися прекрасними творами мистецтва, а з іншого – випробувати почуття гордості за те, що у Куїнджі грецьке коріння ».

Всі художники взяли участь у виставці отримали пам’ятні значки «А.І.Куїнджі», подарунковий альбом-каталог фестивалю на двох мовах і сувеніри, а її лауреатів нагородили пам’ятними статуетками і цінними призами.

Оцінити роботи міжнародного рівня маріупольці зможуть протягом двох місяців. Завтра в рамках фестивалю мистецтва пройдуть мобільні творчі майданчики, презентація книги, присвячена художнику, круглий стіл на тему «Мистецтво Приазов’я. Інтеграція в європейський художній процес », концерти творчих колективів.

Джерело: marsovet.org.ua

Вам понравиться


error: Копирование запрещено!