За сприянням ЮНІСЕФ у Маріуполі відкритий п’ятий Цетр підтримки сім’ї (фото+видео)

Міжнародна організація ЮНІСЕФ сумісно з Маріупольським союзом молоді відкрили у місті п’ятий за рахунком Центр підтримки сім’ї. Церемонію відкриття відвідали міський голова Вадим Бойченко і глава ЮНІСЕФ в Україні Джованна Барберіс.

Як розповів Вадим Бойченко, співпраця між містом і ЮНІСЕФ триває вже більше двох з половиною років. За цей час вдалося реалізувати кілька основних проектів: створити центр по роботі зі складними підлітками, п’ять центрів підтримки сім’ї та почати роботу з будівництва підвищувальні насосні станції, щоб вирішити проблему водозабезпечення Маріуполя.

«У всіх напрямках наші партнери з ЮНІСЕФ відрізняються нестандартними підходами. У кожен проект вкладається максимальна економія ресурсів. На сьогоднішній день, ця міжнародна організація є однією з небагатьох, які надають дієву фінансову допомогу у вирішенні гострих проблем Маріуполя. За що ми їм дуже вдячні», – сказав мер міста.

Джованна Барберіс зазначила, що незважаючи на тривалий час роботи в Україні, це її перший візит до Маріуполя: «Я рада бути тут. Ми інвестуємо в Центри підтримки сім’ї, тому що громади для нас – як сім’ї, а збереження єдності сімей під час кризи – це один з наших основних пріоритетів. Чим більшій кількості людей ми зможемо допомогти, тим сильніше стає суспільство, а сильна громада може допомогти окремим сім’ям набагато краще, ніж слабка».

На завершення заходу, діти з сімей вимушених переселенців подарували почесним гостям Центру пам’ятні сувеніри.

Вам понравиться


error: Копирование запрещено!