Порядок виплати пенсій переселенцям в Донецькій області

pensiynuy_oui3runoiwe.jpg
У Донецькій області органами Пенсійного фонду України розпочато роботу по забезпеченню виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам з урахуванням вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 14.03.2016 №167 (далі – Постанова).

Цією Постановою, зокрема, передбачено, що виплата (продовження виплати) пенсії внутрішньо переміщеним особам з липня поточного року буде здійснюватись виключно через мережу установ і пристроїв публічного акціонерного товариства «Державний ощадний банк України».

Вказаний нормативний документ визначає подальший порядок емісії платіжних карток. Найголовніше, що треба знати кожному отримувачу пенсії, що одержана ним картка одночасно є пенсійним посвідченням. Для її отримання достатньо лише подати до управлінь Пенсійного фонду області заяву та фотокартку.

Насамперед, оформлення уніфікованого пенсійного посвідчення буде виконуватись пенсіонерам, які вперше звернулись за призначенням пенсії або її поновленням, а також отримувачам пенсії в установах інших банків та відділеннях поштового зв’язку.

Пенсіонерам, у яких термін дії карток Ощадбанку не закінчився, не потрібно завчасно звертатися до управлінь Пенсійного фонду України та відділень Ощадбанку. При подовженні терміну дії картки пенсіонеру необхідно буде подати до управління Пенсійного фонду України та відділення Ощадбанку відповідну заяву.

Пенсіонерам-переселенцям слід знати, що Пенсійний фонд області кожному надасть всіляку допомогу в оформленні та подовженні платіжних карток в установах Ощадбанку.
Для тих пенсіонерів, хто не може самостійно відвідати управління Фонду, а це стосується інвалідів 1 та 2 груп, інших осіб, які потребують постійного стороннього догляду або досягли 80-річного віку, передбачені можливості отримати послуги на дому.

З більш детальною інформацією можна ознайомитись в управліннях Пенсійного фонду України та установах Ощадбанку.

За інформацією Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області

Вам понравиться


error: Копирование запрещено!