Обласні комплексні змагання серед спортсменів-інвалідів відбулися у Слов’янську (фото)

У Слов’янську з 30 травня по 1 червня відбулися обласні комплексні змагання серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату. Взяли участь у спортивному заході 60 представників 12-ти команд: Краматорська, Бахмута, Слов’янська, Костянтинівки, Добропілля, Дружківки, Покровська, Торецька, Авдіївки, Покровського району, збірна ДМЦПРІ та збірна Донецького регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт».

З привітанням до спортсменів звернувся начальник управління з питань фізичної культури та спорту у Донецькій облдержадміністрації Володимир Мицик.
– Нашим першочерговим завданням є сприяння подальшій інтеграції осіб з інвалідністю в життя суспільства, і виконувати його якнайкраще допомагають засоби фізичної культури та спорту. Саме спортивне середовище наочно демонструє силу волі, загартованість духу та стійкість характеру людей, кожен день яких – це боротьба з існуючими обмеженнями, і кожна перемога яких – це перемога над собою, – зазначив Володимир Мицик.

Змагання проводилися з доміно, дартс, настільного тенісу, фігурної їзди на візку та гирьового спорту в особистому та командному заліку.

Серед команд призові місця розподілилися наступним чином:
1 місце – збірна ДМЦПРІ;
2 місце – Дружківка;
3 місце – Покровський район.

У особистому заліку найвищі результати показали:
– гирьовий спорт – Іван Бутрій (Покровський район) з результатом 174 рази;
– фігурна їзда на візку: чоловіки – Артур Радковський (Бахмут) з результатом 21,6 секунд, жінки – Тетяна Курочка (збірна ДМЦПРІ) з результатом 24,3 секунд.

Переможці та призери були нагороджені грамотами, кращі команди отримали кубки.

За інформацією управління з питань фізичної культури та спорту ОДА

Вам понравиться


error: Копирование запрещено!