В українських містечках та селах працюватимуть 68 нових добровольців Корпусу миру США

Сьогодні у Київському Інституті післядипломної освіти за участю Надзвичайного і Повноважного Посла США в Україні Джеффрі Паєтта прийняли присягу 68 нових добровольців Корпусу миру США.

В урочистостях взяли участь заступник Міністра освіти і науки Павло Хобзей, директор Корпусу Миру США в Україні Денні Робертсон, представники міністерств, добровольці та їхні українські колеги.

Павло Хобзей подякував добровольцям за те, що виявили бажання приїхати до України та підкреслив важливість місії міжнародних організацій в обміні культурними цінностями народів. Саме сьогодні волонтери дали обіцянку служити зміцненню поваги та дружби між людьми різних національностей і культур, працюючи пліч-о-пліч з українськими колегами в українських громадах.

Це вже друга група волонтерів, які розпочнуть роботу після більш ніж річної перерви, що відбулася після Революції Гідності. Прийняття присяги позначить завершення тримісячної підготовчої програми, яку майбутні добровольці пройшли у місті Чернігіові та селах Чернігівської області.

Слід зазначити, що програма Корпусу Миру в Україні пропонує розвиток практичної англійської мови, управління та роботи з молоддю, посилення навичок організаційного розвитку, відповідно до реформ, що здійснюються українським Урядом для більш широкої інтеграції до світової спільноти. Волонтерські проекти в українських громадах охоплюють громадянську освіту, профілактику ВІЛ, заохочення здорового способу життя, семінари з розвитку громад, лідерські тренінги для молоді, створення бібліотек та ресурсних центрів, зміцнення спроможності громадських організацій.

Вам понравиться


error: Копирование запрещено!