У Маріуполі проводжали в «останню дорогу» загиблих солдат (фото+видео)

Українські солдати героїчно загинули 29 травня 2016 року під час виконання завдання поблизу с. Гнутове Волноваського району Донецької області, потрапивши під обстріл із 120 мм міномету, здійснений з боку незаконних збройних формувань.Солдат ХОРОШУН Сергій Григорович.
Народився 27 березня 1970 року. Проживав у м. Енергодар Запорізької області. Одружений. Служив у міліції, працював у райдержадміністрації Кам’янка-Дніпровського району. У лютому 2016 року свідомо поступив на військову службу за контрактом та виявив бажання проходити військову службу в зоні проведення АТО.

Солдат ШАПОШНИК Олександр Леонідович.
Народився 17 вересня 1970 року. Проживав у м. Дніпропетровськ. Розлучений. Добровільно прийшов на військову службу в серпні 2015 року. Брав участь у розгортанні систем спостереження для забезпечення проведення інженерних робіт переднього краю оборони та виконував бойові завдання з патрулювання території, що належить до зони відповідальності Української сторони. Неодноразово надавав допомогу суміжним підрозділам в евакуації поранених та загиблих.

Старший солдат БОГДАНОВ Денис Матвійович.
Народився 16 жовтня 1983 року. Проживав у м. Запоріжжя. У Збройних Силах України з серпня 2015 року. Завдяки технічній освіті швидко опанував військову справу, ставши одним із кращих фахівців. Вже через 1,5 місяці після прибуття до частини був представлений до чергового військового звання «старший солдат». Неодноразово виконував бойові завдання безпосередньо на лінії зіткнення з противником. Особисто виявляв та знешкоджував боєприпаси, які були встановлені незаконними збройними формуваннями.

Вам понравиться


error: Копирование запрещено!