Міністр інфраструктури України Володимир Омелян привітав з ювілеєм ДП «Антонов»

antonov_o3uopi.jpg

70 років підприємство є візитною карткою українського та світового авіабудування. За цей час зусиллями колективу державного підприємства «Антонов» було створено понад сто типів літаків, розтиражованих у кількості більш як 22 тисячі екземплярів. Особливою гордістю України є вантажні гіганти “Руслан” і “Мрія”, що встановили 270 світових рекордів. І сьогодні літаки «Антонов» відомі в багатьох країнах світу, а приліт «Мрії» до Австралії зустрічали оплисками.

Це – не лише факти та цифри. За кожним літаком – розумні голови, вмілі руки та роки наполегливої кропіткої праці. Вклоняюся кожному, хто створив і продовжує створювати авіаційну галузь України!

З великою вдячністю і надією звертаюся до всього колективу державного підприємства «Антонов»: не зупиняйтеся! Творіть, підкорюйте нові висоти, будьте першими і непереможними! Саме ваші ідеї здатні подолати всі перешкоди і підняти в повітря найбільший літак у світі. Ви це довели. Бажаю, щоб ви і надалі робили можливим неможливе. Створюйте літаки, зміцнюйте «крила» нашої України!

Дякую вам за ваш професіоналізм і відданість справі. Бажаю міцного здоров’я, успіхів, благополуччя! Зі святом, дорогі «антонівці»!

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

Вам понравиться


error: Копирование запрещено!