Журі VІ всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок» визначило переможців

У 2016 році Асоціація українських правників спільно з Київським інститутом музики  ім. Р.М. Глієра та Українським фондом культури, за підтримки Київського університету імені Бориса Грінченка, Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова  традиційно проводили серед школярів і студентів VI  Всеукраїнський конкурс «Моральний вчинок», який за п’ять попередніх років набув значної популярності в усіх регіонах України.  VI Конкурс стартував у лютому поточного року і буде завершений урочистою церемонією нагородження переможців 23 травня 2016 року.

Всеукраїнський конкурс «Моральний вчинок» був започаткований у 2010 році з метою популяризації духовних і моральних надбань, консолідації зусиль. Він спрямований на сприяння моральному самовдосконаленню особистості, створення належних умов для прояву патріотизму, високих моральних цінностей, почуття любові до багатоетнічної та толерантної України.
Учасники конкурсу своїми добрими вчинками і чистим ставленням до життя створюють у суспільстві сприятливу атмосферу взаємної поваги. Кожна творча робота школярів та студентів – учасників VІ Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок» пронизана возвеличенням палкого кохання юних українців до рідного краю та Батьківщини.

Конкурс проводився на добровільних засадах серед шести вікових груп: І – учні 1 – 4 класів, ІІ – учні 5 – 8 класів, ІІІ – учні 9 – 11 класів, IV – учні (студенти) професійно-технічних навчальних закладів, студенти коледжів, технікумів, V – студенти вищих навчальних закладів, VІ – змішана група (діяльність представників різних вікових груп). Окремою номінацією у 2016 році було виокремлено номінацію «Відеосюжети».

Після завершення попередніх місцевих, районних та обласних етапів на розгляд членів журі шостого Конкурсу було надіслано 1143 творчі проекти, які представили всі регіони України. Кількість учасників, які взяли участь у втіленні проектів, сягнула майже мільйон осіб.
За результатами розгляду творчих робіт  диплом та ІІІ місце у І віковій групі  здобув Національно-патріотичний проект «Подорож мого оберега»,  вихованки  гуртка  декоративно ужиткової творчості «Креатив» дитячо-юнацького клубу ім. Попенченко Маріупольського Міського центру позашкільної роботи за місцем мешкання Токмачової  Вероніки (керівник проекту – Коваленко Тетяна Дмитрівна).

Спеціальну відзнаку журі  та Диплом в номінації «відеосюжети» отримав національно-патріотичний проект «Щорічна загальноліцейська благодійна сімейна акція «Допоможи бійцю» (фоторепортаж),  виконаний учнями 7-11 класів Маріупольського міського ліцею під керівництвом   Лучанінової Наталі Миколаївни.
Урочиста церемонія нагородження переможців та дипломантів VІ Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок» відбудеться 23 травня 2016 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка.

Вам понравиться


error: Копирование запрещено!