Всеукраїнська науково-практична конференція «Спадщина Івана Франка у світлі сьогодення»

19 – 20 травня 2016 року о 9-00 в приміщенні Державного вищого навчального закладу „Донбаський державний педагогічний університет” (м. Слов’янськ, вул. Батюка, 19, головний корпус ДДПУ,за підтримки Міністерства освіти і науки України, Департаменту освіти і науки Донецької ОДА, Управління культури та туризму Донецької ОДА, Державного вищого навчального закладу „Донбаський державний педагогічний університет”, Інституту літератури імені Т.Г. Шевченка НАН України, Центру дослідження літератури для дітей і юнацтва (м. Львів), у межах реалізації науково-дослідної проблеми „Перспективні напрями сучасної науки та освіти”, відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція „Спадщина Івана Франка у світлі сьогодення”,присвячена 160-річчю від дня народження Івана Франка.

У конференції беруть участь наукові співробітники, викладачі, докторанти, аспіранти, учителі області та здобувачі вищої освіти.

Конференцією передбачені пленарне засідання, робота секцій за визначеними напрямами, майстер-класи з національно-патріотичного виховання для вчителів, виставки наукової літератури, рідкісних видань, творчих робіт студентів.

Напрями роботи конференції:

1. Філософсько-світоглядні основи творчості І. Франка.

2. Значення прозових та поетичних здобутків І. Франка для української культури.

3. Лінгвістичний аспект вивчення творчості І. Франка.

4. Ідеї національної освіти та виховання в спадщині І.Франка.

До висвітлення роботи конференції запрошуємо засоби масової інформації, які бажають долучитися до популяризації наукової та творчої спадщини І.Я. Франка у світлі сьогодення.

З детальною інформацією щодо організації та проведення конференції можна ознайомитися на сайті ДДПУ ddpu.edu.ua.

Контактна особа: Ступак Оксана Юріївна, 050-174-18-19

Вам понравиться


error: Копирование запрещено!