Підбір працівників за допомогою відеорезюме

Маріупольський міський центр зайнятості з метою підвищення конкурентоспроможності клієнтів служби зайнятості та покращення співпраці з роботодавцями запровадили та організували нові форми роботи-відеорезюме та онлайн–співбесіда.
Зазначені форми роботи підвищують ефективність самопрезентації (відеорезюме) та сприяють зниженню соціальної напруги, зручності, економії часу та коштів,  як шукача роботи, так і роботодавця (онлайн-співбесіда). За період з 01.01.2016р по 30.04.2016р відзнято 18 відеорезюме (з них  7 – учасники АТО, 2- внутрішньо переміщені особи). 
 
На сьогодні Донецька обласна служба зайнятості має свої онлайн-ресурси (веб-портал Донецького обласного центру зайнятості, офіційну сторінку в соціальній мережі Facebook, додатково створений канал відеохостінгу Youtube), що надають можливість сучасного інформаційного просування самопрезентацій у формі відеорезюме клієнтів служби зайнятості. 
Отже відповідь на виклик часу – нові форми роботи, а саме: 
• відеорезюме;
• онлайн-співбесіда.
Відеорезюме – це різновид резюме, який дозволяє роботодавцю отримати первинне враження про претендента та прийняти рішення про призначення з ним особистої зустрічі. В центрах зайнятості зацікавленим особам пропонується допомога в запису відеорезюме. З’ясовується бажана сфера діяльності і сучасні вимоги роботодавця до цієї сфери, потім складається резюме письмово з метою структурування професійного досвіду і чіткості уявлення особою своїх професійно важливих якостей. Далі проводиться запис відеорезюме, причому особа може зробити самостійно (при наявності ресурсу), або за допомогою фахівця служби зайнятості. 
Готові відеорезюме розміщуються на:
– створеному обласною службою зайнятості каналі відеохостінгу Youtube, 
– веб-порталі ДОЦЗ http://www.dcz.gov.ua/don/control
– офіційній сторінці в соціальній мережі Facebook , 
а також передаються роботодавцям на електронних носіях, електронною поштою або при чергових відвідуваннях фахівцями служби зайнятості.
Онлайн-співбесіда є сучасним та зручним інструментом співпраці роботодавця з претендентом на вакансію, яка сприяє економії часу та оперативній організації зустрічі. Крім того, економії коштів – кандидат не несе витрат на проїзд, а роботодавець може швидше провести перший етап відбору, тим самим прискорити наймання потрібного для компанії співробітника.

Вам понравиться


error: Копирование запрещено!