У Маріуполі заборонили паління водіям маршруток

Незважаючи на те, що куріння за кермом є прямим порушенням Правил дорожнього руху (розділ 21 пункт 2), більшість водіїв курять за кермом, створюючи нестерпні умови для пасажирів, серед яких є і діти.

Кладити Андрей Георгиевич 30 березня 2016 р. подав петицію, яку підписали 264 особи з 250 необхідних, та 21 квітня 2016 р. одержав відповідь на електронну петицію:

Шановний Андрію Георгійовичу! 
Відповідно до статті 23-1 Закону України “Про звернення громадян” та Порядку розгляду електронної петиції, затвердженого рішенням Маріупольської міської ради від 28.01.2016 №7/4 49, Ваша електронна петиція з питання заборони куріння водіям за кермом громадського транспорту розглянута. 
За результатами розгляду повідомляємо наступне. 
Згідно ст. 13 Закону України «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення» забороняється куріння тютюнових виробів, а також електронних сигарет і кальянів: 1) у ліфтах і таксофонах; 2) у приміщеннях та на території закладів охорони здоров’я; 3) у приміщеннях та на території навчальних закладів; 4) на дитячих майданчиках; 5) у приміщеннях та на території спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд та закладів фізичної культури і спорту; 6) у під’їздах житлових будинків; 7) у підземних переходах; 8) у транспорті загального користування, що використовується для перевезення пасажирів; 9) у приміщеннях закладів ресторанного господарства 10) у приміщеннях об’єктів культурного призначення; 11) у приміщеннях органів державної влади та органів місцевого самоврядування, інших державних установ; 12) на стаціонарно обладнаних зупинках маршрутних транспортних засобів. 
Частина 1 ст. 1751 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачає, що куріння тютюнових виробів у місцях, де це заборонено законом, а також в інших місцях, визначених рішенням відповідної сільської, селищної, міської ради, тягне за собою попередження або накладення штрафу від трьох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. 
Згідно ст. 255 Кодексу України про адміністративні правопорушення протоколи за ст. 1751 мають право складати органи внутрішніх справ, у разі виявлення правопорушення Ви маєте право звернутися до відділу поліції (м. Маріуполь, вул. Георгіївська,63). 
Департамент транспорту та зв’язку міської ради при проведенні нарад з перевізниками постійно звертає увагу на те, що водії транспортних засобів повинні виконувати Правила надання послуг пасажирського транспорту, якими забороняється куріння за кермом. 

Відповідь дана: 21 квітня 2016 р.
З повагою, Перший заступник 
міського голови О.В. Голтвенко 

DSCN9711.jpg

Вам понравиться


error: Копирование запрещено!