В Донецькій ОДА обговорили можливості співпраці з урядом Польщі

Сьогодні голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський зустрівся з делегацією Генерального консульства Республіки Польща у м. Харкові для обговорення шляхів можливої співпраці.

Під час зустрічі очільник області розповів Генеральному консулу Янушу Яблонському, що на території Донецької області, підконтрольній українській владі, планується створити 42 громади, 3 з яких уже діють. «Можна очікувати, що на першому етапі проведення реформ ситуація погіршиться, але за рік-півтора все зміниться, і будуть дуже хороші результати», – наголосив Павло Жебрівський.

Також він наголосив на важливості навчання лідерів новостворених громад європейським методикам керування. Польща має багатий досвід в розвитку місцевого самоврядування, який може стати корисним для українських колег.

«Під розвитком місцевого самоврядування ми маємо на увазі «розбивку» олігархії, демократизацію суспільних процесів. Це стане основою для піднесення економіки й покращення інфраструктури. Тому дуже важливо, щоб люди навчились мислити по-європейськи», – підкреслив Павло Жебрівський.

Януш Яблонський запевнив, що Польща готова всіляко підтримувати Україну. «Ми відкриті до співробітництва в сфері бізнесу, щоб відновлювати економіку держави. Нещодавно польська авіакомпанія запустила повітряне сполучення з Харковом. Близько 30 тисяч студентів з України навчаються у нас. Ми готові допомагати, бо колись були в схожій ситуації з реформами, й маємо досвід в подоланні кризи», – підкреслив Генеральний консул Республіки Польща в м. Харкові.

Вам понравиться


error: Копирование запрещено!