На Донеччині розпочався всеукраїнський семінар із патріотичного виховання

Сьогодні в обласному дитячо-молодіжному санаторно-оздоровчому комплексі «Перлина Донеччини» відбулось урочисте відкриття всеукраїнського семінару-тренінгу «Від серця України до серця дитини». Протягом чотирьох днів 120 учасників з усіх областей ділитимуться досвідом, як впроваджувати програми патріотичного виховання в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку.

Торік Донецькою облдержадміністрацією спільно з Міністерствами молоді і спорту, науки та освіти, соціальної політики була сформована робоча група, яка розробила збірку методичних матеріалів для керівників установ відпочинку дітей. Посібник стане основою для проведення всеукраїнського тренінгу з патріотичного виховання.

Під час вітального слова голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський наголосив на важливості того, що тренінг з патріотичного виховання проходить саме на Донеччині. «Молодь повинна чітко усвідомити, що Україна – єдина Батьківщина, й вона завжди найкраща», – підкреслив він.

Також очільник області повідомив, що наступного року керівництво Донецької ОДА планує об’єднати санаторно-оздоровчий центр «Смарагдове містечко» й «Перлину Донеччини» для того, щоб санаторій став кращим за кримський «Артек». Для цього з обласного бюджету планують виділити щонайменше 300 млн грн.

За словами заступника міністра соціальної політики України Валерія Ярошенко, «Перлина Донеччини» має добру базу для проведення семінару. «Ми організовуємо цей захід спільно з Донецькою облдержадміністрацією, щоб поділитись досвідом з патріотичного виховання дітей на Волині, Закарпатті, в Харкові, Одесі та інших містах України», – наголосив він.

Раніше протягом літа в «Перлині Донеччини» відпочивали та оздоровлювались до 6 тисяч дітей. За час проведення Антитерористичної операції санаторій прийняв близько 600 переселенців, 80 з яких живуть тут і зараз.

Під час відкриття семінару українські майстрині створили «Рушникову доріжку» з рушників, які привезли делегації з різних областей. По завершенню урочистостей гості посадили перші ялинки привезені з Рівненщини, в майбутньому «Парку єднання».

Вам понравиться


error: Копирование запрещено!