На Донеччині реконструювали міст через річку Жеребець

Сьогодні голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський взяв участь у відкритті капітально відбудованого мосту через річку Жеребець.

Міст розташовано при в’їзді у с. Торське Лиманського (Краснолиманського) району Донеччини, він забезпечує транспортний зв’язок із Луганською областю.

Ремонтні роботи споруди через річку Жеребець було виконано за кошти обласного бюджету. Їх вартість склала 5,7 млн. грн.

За словами Павла Жебрівського, в цьому році Європейський інвестиційний банк виділив 127 мільйонів гривень на реконструкцію мостів на Донеччині.

«На початку серпня очікуємо старт робіт на мостах в Семенівці, Закотному та через Суху Плотву. На кінці жовтня-початку листопада 3 мости на Донеччині мають бути відкриті» – підкреслив Павло Жебрівський.

За час експлуатації з 1968 року споруди, капітальна відбудова проводилась вперше. Будівельниками були виконані роботи з демонтажу існуючого дорожнього одягу, улаштування монолітної залізобетонної накладної плити, укріпили опори, конуси арматур тощо. Також встановили нове бар’єрне та перильне огородження, оновили бортовий камінь та замінили дорожні знаки. Завдяки виконаним роботам було підвищено вантажопідйомність споруди.

Довжина мосту становить 85 метрів, ширина – 9,5. Міст відповідає усім сучасним будівельним нормам.

По материалам: donoda.gov.ua

Вам понравиться


error: Копирование запрещено!