У Лимані перепоховали останки 23 воїнів, загиблих в роки Другої світової війни

006-2016-05-09.jpg

Сьогодні в м. Лиман голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський взяв участь у траурному мітингу, присвяченому 71-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та перепохованню останків воїнів, загиблих у 1939-1945 роках.

Завдяки пошуковцям «Спеціалізованої дослідно-наукової фірми «ПАТРІОТ» передати землі вдалося прах 23 солдат, п’ятеро з яких ідентифіковані. Панахиду за полеглими відслужив церковник.

Звертаючись до присутніх ветеранів, представників Збройних сил України, молоді, Павло Жебрівський відзначив неоднозначний настрій, з яким Україна відзначає 9 травня.

«В цій даті поєднались радість перемоги і смуток за загиблими. Друга світова війна торкнулася кожної української сім’ї. Хочу поділитися історією своєї родини. Мій батько Жебрівський Іван Павлович вирушив на фронт 22 червня 1941 року, відступав разом із військами до Сталінграда, а потім дійшов до Берліна. Троє моїх дядьків також воювали. На щастя, всі повернулися з фронту і відбудовували зруйновану фашистами – і не тільки ними – Україну. Сьогодні не час брязкати зброєю і влаштовувати паради. Це День пам’яті і пошани усіх, хто захищав свою землю, життя людей, саму ідею гуманізму», – наголосив очільник області.

Він подякував колективу «ПАТРІОТА» за плідну пошукову та дослідницьку роботу і вручив Почесну грамоту Донецької ОДА з нагоди 10-річчя діяльності фірми.

Після мітингу голова Донецької облдержадміністрації завітав до обласного госпіталю для ветеранів війни у м. Святогірськ. Він поспілкувався з ветеранами, які зараз проходять лікування в закладі, вручивши їм подарунки та матеріальну допомогу від обласної влади.

Джерело: http://donoda.gov.ua/

Вам понравиться


error: Копирование запрещено!