Сьогодні голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський в Краматорську взяв участь у святкуванні Дня Європи

Після танцювального флешмобу дітей та людей з обмеженими можливостями Павло Жебрівський і прес-аташе представництва Єврокомісії в Україні Давід Стулік звернулись до присутніх з вітальним словом.

«Сьогодні вперше в історії Краматорська ми разом з усією Європою 9 травня святкуємо День Європи. Українці – європейці не лише географічно, а й ментально. Я переконаний, що вхід України в єдину сім’ю Союзу дасть нове дихання не лише нашій країні, а й об’єднаній унії», – наголосив Павло Жебрівський.

Також він побажав присутнім натхнення, щастя, успіхів й посісти достойне місце в великій європейській сім’ї.

Під час виступу Давід Стулік наголосив, що в 1950 році 9 травня засновники Європейського Союзу оголосили декларацію, яка мала на меті створити такий міцний союз, який би допоміг уникати війн, це була реакція на Другу світову війну.

«Я неймовірно вдячний, що європейська українська Донеччина приєдналась до нас як перша в Україні. Ми здавна знаємо, що 9 травня – це День Перемоги, тому я був здивований, коли дізнався, що насправді День Перемоги, або День визволення від фашизму – це 8 травня, саме у цей день була підписана капітуляція фашистської Німеччини», – наголосив він.

За словами Давіда Стуліка, Європейський Союз підтримуватиме Україну, щоб на її теренах не було війни.

Вам понравиться


error: Копирование запрещено!