Краматорськ відзначає День Європи та День пам’яті та примирення

2000-2016-05-09.jpg

9 травня у місті Краматорську розпочалось відзначення Дня Європи – Дня Миру та Єднання.

Сьогодні у Краматорську під час відзначання Дня Європи та Дня пам’яті та примирення відбулись велопробіг та євроквест.

У велопробігу взяли участь близько 200 учасників. Спортсмени з площі Миру рушили до смт. Біленьке, поклали там квіти до пам’ятника героям, загиблим під час Другої світової війни, та повернулись до центра міста. За словами велосипедистів, на шляху велопробігу, краматорчани радісно вітали учасників спортивної акції, плескали в долоні та сигналили.

Також з площі Миру стартував євроквест. У заході, який організували управління сім’ї та молоді Донецької ОДА, Восток-SOS та Краматорськ- SOS, взяли участь активна молодь. Команди мають карти міста, на яких відмічені пункти, де їм будуть ставити питання про історію та діяльність ЄС. Переможе команда, яка швидше за інші відповість на питання та дістанеться фінішу.

На центральній площі міста пройшов майстер-клас з виготовлення маків, у якому взяли участь маленькі краматорчани, та конкурс дитячого малюнку «Малюємо Україну, в якій хочемо жити», «Європа. Що ми про неї знаємо». Також діти Краматорська зобразили на своїх малюнках побажання дітям Європи.

Заходи організовано Управлінням у справах сім’ї та молоді Донецької ОДА, а також Донецьким обласним дитячо-молодіжним центром.

Для гостей свята також розпочав свою роботу Фестиваль вуличної їжі, а всі бажаючі мали змогу долучитись до змагань з вуличного бадмінтону. А зі сцени на центральній площі міста виступив із «Європейськими шлягерами» духовий оркестр міста Бахмуту.

Вам понравиться


error: Копирование запрещено!