Законопроект № 4511 є спробою дестабілізувати ситуацію в Україні – спікер УПЦ (відео)

Голова Інформаційно-просвітницького відділу УПЦ єпископ Ірпінський Климент прокоментував для представників ЗМІ заангажований законопроект нардепів.

22 квітня 2016 року у Верховній Раді України було зареєстровано Проект Закону № 4511 «Про особливий статус релігійних організацій, керівні центри яких знаходяться в державі, яка визнана Верховною Радою України державою-агресором». Ініціаторами законопроекту пропонується встановити особливий статус для релігійних організацій, що, буцімто, керуються з Росії. Такі організації, вважають нардепи, мають укладати з державними органами договори. Інакше – їх можуть заборонити.

Заангажовану ініціативу, свідомо скеровану проти Української Православної Церкви на тлі лобіювання інтересів розкольницького «Київського патріархату», прокоментував голова Інформаційно-просвітницького відділу УПЦ єпископ Ірпінський Климент.

Його Преосвященство відзначив, що ще від початку 90-х років Українська Православна Церква є незалежною в своєму управлінні, тобто її релігійним центром є Київська Митрополія. Керує ж Церквою її Предстоятель – Митрополит Київський і всієї України. «Цей законопроект спрямований на дискримінацію значної частини українського суспільства, які вважають себе вірянами УПЦ», – наголосив архієрей. Він також зауважив, що Українська Православна Церква є найбільшою релігійною спільнотою України, тому подібні ініціативи від нардепів є спробою дестабілізувати ситуацію в Україні, на всій її території.

Нагадаємо, голова Юридичного відділу Української Православної Церкви протоієрей Олександр Бахов надав для Інформаційно-просвітницького відділу УПЦ правовий коментар щодо одіозного законопроекту №4511. Як повідомлялося раніше, голова ВЗЦЗ УПЦ повідомив європейські міжнародні організації про позицію Церкви щодо законопроекту №4511.

За використанням відеоматеріалів podrobnosti.ua та ntn.ua

Вам понравиться


error: Копирование запрещено!